• 7/24
 • +90 538 503 62 44
 • info@askerimalzemelerim.net
 • HAKKIMIZDA

  HAKKIMIZDA

  Askerlik vazifesini yerine getirecekler için kurulan, askeri malzeme tedariki konusunda profesyonel danışmanlık hizmetinin yanında online satış hizmeti de veren askerimalzemelerim.net , asker adaylarının ihtiyaçlarını eksiksiz ve ekonomik bir şekilde karşılayabilmeleri için kurulmuş ve hızlıca yayın hayatına başlamıştır. Kolay alışverişin yanı sıra mağaza mağaza gezmenizi engelleyen bir internet sitesi olarak çok geniş bir ürün çeşitliliğine de sahibiz. Günümüzde asker malzemelerinin tamamını bir arada bulabileceğiniz ve aynı zamanda askeri malzemeler ile ilgili danışmanlık hizmeti alabileceğiniz bir site olarak internet üzerinden sizlere hizmet veriyoruz.

  Başlangıç olarak askere gidecek asker adaylarına yönelik askeri malzeme ve ürünlerinin satışını yapan, asker setleri hazırlayarak bir askerin vatani görevini yerine getirirken ihtiyaç duyacağı her şeyi set halinde sunan sitemiz, gelecek dönemler için daha geniş kitlelere hitap edecek projeler hazırlamaktadır. Farklı ürün skalaları ile herkesin ziyaret edeceği bir site haline gelmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

  Üç girişimci tarafından hayata geçirilen bir proje olan Asker Kolisi, bu alanda eksik olan ve ihtiyaç duyulan bir hizmeti internet üzerinden sizlere sunuyor. Bir iş fikrinin etrafında geliştirilen bir girişim projesi olarak yayın hayatına başladığı günden bu güne kadar binlerce asker adayına hizmet vermiş, ve asker setleri ile onlara zaman, emek ve maddi tasarrufta bulunmalarına katkı sağlamıştır.

  Vizyonumuz

  askerimalzemelerim.net’un  amacı her zaman ve her yerde müşteri odaklı, entegre iletişim çözümleri ile müşterilerine hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır. Modern ve teknolojik araçlar ile müşterilerimizi geleceğe taşıyan en doğru adres olmayı amaçlamaktayız.

  Misyonumuz

  Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamayı amaçlamaktayız.